Ursäkta mig Kenza, men när jag började läsa din blogg så var du hur mysig och härlig som helst, fika, shopping och allt sånt där. Du uppdaterade bättre och gjorde bättre inlägg.
Du har faktiskt blivit lite tråkigt. Nu är det mesta fester och Kreta, det är inge kul längre.
hej kenza<33333
michelle heter jag och är en av dina läsare.. jag sitter och kollar din blogg varje dag och jag älskar att läsa den<3 jag vill också berätta att jag tycker du är jättesöt, undrar hur du får till ditt hår så fint?? har du sånna lockar egentligen elr gör du nåt med det? din pappa var det va?, som kom från marocko, brukar du vara där ofta? hmm nu tycker jag att det blir lite för mkt frågor, skrev ju igentligen bara för att tala om att jag beundrar din blogg. förstår inte hur du kan orka lägga in så många innlägg hela tiden, elr läsa alla komentarer.. själv skulle jag aldrig klara det, haha.
har du hållt på med nån aktivetet, tex dans, ridning mm? och när fyller du år, vad fyller du?? nä, vad tjatig jag känner mig nu, jag förstår att du kanske inte vill, elr inte har tid att svara på dessa frågor, behöver du inte heller, men jag vore väldigt tacksam om du gjorde det, skulle vara kul att veta liksom efter som jag läser om dig varje dag ju<3 så vill jag också säga att jag tycker att dina vänner verkar jättesnälla och dem är så söta allihopa.. måste vara kul att ha sånna vänner:) du tycker ju om bandet Tokio Hotel, jag själv brukar också sitta och lyssna på dem, bara älskar deras låtar. mest gillar jag nog moonsoon och don't jump.. vilka låtar tycker du mest om?.. och jag tycker helt klart att tom är snyggast, vem tycker du? och så älskar jag din lilla armani, såå söt han är.. bilden på honom när han ligger med sina nallar är ju för gullig<33 jag har också en liten hund, dino heter han det är en blandis, 25%pappillon, 25%chihuahua och 50%shipperke.. han är svart, uppåtstående öron och knorrsvans, jättebusig med, fyller ett år snart gullet:) vet ju att du känar en massa på bloggen, men vad har du för utbildning? tycker du att det är jobbit att gå på stan när alla känner igen dig? ååh, jag önskar att jag fick träffa dig nån dag kenza och bara prata, du verkar så snäll, trevlig och glad helatiden. precis en sån vän som man vill ha.. men nåt så kul som att jag fick träffa dig skulle ju aldrig hända, vet ju att det finns 1000 till som vill det:( känner att jag skulle kunna skriva mkt mera till dig gumman men jag måste verkligen gå nu, ska ut med min lilla hund..
hejdå kenza, många varma kramar till dig sötnos, michelle
och som sagt så, du behöver verkligen inte svara på frågorna, förstår om det känns jobbit, elr tråkit du får ju så många komentarer helatiden.. men vore verkligen väldigt tacksam om du svarade.. oj, ja en sak till bara, tycker ditt namn är jättefint, annorlunda liksom kram<3333
En av bloggsveriges största skandaler har nu slagit till.
PAOW.SE, en av Sveriges största bloggare. Har snott ett inlägg rakt av utav oss APIECEOFSISTERS.BLOGG.SE.
Ett kändis-kollage med kändisar när dom var unga och hur de ser ut idag.
SKANDAL AV PAOW! http://apieceofsisters.blogg.se
kenza, snääääälla tala om vad du ska ha för jacka i höst/vinter? jag behöver en ny och funderar på en goose, men den känns lite ute? snälla jag behöver tips , haha!!
(Din IP-adress sparas. Kommentarer som anses vara stötande mot mig eller mina nära raderas. Även spamkommentarer & kommentarer fulla med länkar raderas.)
Kenza Zouiten heter jag & jag är en 20-årig halvmarockansk tjej. Jag är egen företagare, hade en rolig webshow Kenza & Tyra show som blev Sveriges största webbtv-program, men går nu vidare som programledare för Kanal 5 & Modelljakten!
Jag har även mina egna sko- & klädkollektioner (Wildflower by Kenza samt Jofama by Kenza som säljs i hundratals butiker runt om i Norden) och jag har även en smyckeskollektion som heter Guldfynd by Kenza som säljs hos Guldfynd.
Här i Sveriges största blogg med ca 160 000 unika besökare varje dag skriver jag om min vardag, plåtningar, mode, tvinspelningar, resor, shopping & en massa annat skoj.
Ni hittar mig hos agenturen Elite Model Management
(Om ni kikar långt bak i arkivet är det inte så konstigt om ni blir lite förvirrade. Många inlägg har hamnat på fel datum osv när bloggen bytte bloggplattform)
maxaaaa ljudet hahaha =)
Vart har du färgat ditt hår:)?
hej!
love your blogg!
dom är bra <3
Ååh, så festtaggad så det finns inte!
gött:D
wohoo!!
Feeeest kväll!!
alltid ute o festar :p
gillar kayne west
han är bra
hoppas du får en fin kväll
Vad tycker ni om mina "ego-bilder"?!
NICCCE
åh älskar den andra låten
Schysst musik!
Puss
hoppas du får en bra kväll<3
Ursäkta mig Kenza, men när jag började läsa din blogg så var du hur mysig och härlig som helst, fika, shopping och allt sånt där. Du uppdaterade bättre och gjorde bättre inlägg.
Nu är det mesta fester och Kreta, det är inge kul längre.
Du har faktiskt blivit lite tråkigt.
Hoppas gamla mysiga Kenza kommer tillbaka.
Ner med Kissie & Dessie Fjortisar med 10ton smink !
Kenza = Ända lyckade bloggerskan =).
http://sidek.blogg.se/
http://sidek.blogg.se/
jävlar va taggad man blev nu
tack ! nu ska ja ut o inviga mina nya klackar
Pop Champagne är bara helt j*vla underbar!!
Najs=)
ha så kul tonight!!
coolio kenzio!
hoppas du/ni får en fin kväll=)
Kika in på min blogg!
vilka bra låtar:) ha det så bra:)
Bra bra,
Bästtttt är im the iss! bra musiksmak haha!!
bra musik xD
Nästa stora blondinblogg;) look this
Ha den bra kväll:)
Harligt!
-
Folj mitt liv som 17aring som flyttat till USA. Bloggar om allt mellan skolan och shopping i NYC.
http://www.hannamalmsten.blogg.se – Det finns fortfarande hopp om smarta blondiner! ;D
love your blog!
wanna see an American girl playing tennis in high heels?
check out my blog at http://www.fashionsnag.com
Kul!
Bra låtar!:D
älskar din blogg
albaniangirl.blogg.se
Ha en bra kväll Kenza
Kanye west är skitbra rappare så ska han alltid hålla på med sånna tillgjorda låtar…

men hoppas att du får kul ute
I will listen!
blir hemmakväll ikväll, men blir pepp för utekväll nu ju!
AMEN VAFAN LEVER NI I FÖR LÅTSASVÄRLD?! GÅ UT OCH GÖR NÅGOT VETTIGT ISTÄLLET!
Jag skulle vilja lära er hur man slår upp ett tält!
Lady Pam
hej kenza<33333
och så älskar jag din lilla armani, såå söt han är.. bilden på honom när han ligger med sina nallar är ju för gullig<33 jag har också en liten hund, dino heter han det är en blandis, 25%pappillon, 25%chihuahua och 50%shipperke.. han är svart, uppåtstående öron och knorrsvans, jättebusig med, fyller ett år snart gullet:) vet ju att du känar en massa på bloggen, men vad har du för utbildning? tycker du att det är jobbit att gå på stan när alla känner igen dig? ååh, jag önskar att jag fick träffa dig nån dag kenza och bara prata, du verkar så snäll, trevlig och glad helatiden. precis en sån vän som man vill ha.. men nåt så kul som att jag fick träffa dig skulle ju aldrig hända, vet ju att det finns 1000 till som vill det:( känner att jag skulle kunna skriva mkt mera till dig gumman men jag måste verkligen gå nu, ska ut med min lilla hund..
kram<3333
michelle heter jag och är en av dina läsare.. jag sitter och kollar din blogg varje dag och jag älskar att läsa den<3 jag vill också berätta att jag tycker du är jättesöt, undrar hur du får till ditt hår så fint?? har du sånna lockar egentligen elr gör du nåt med det? din pappa var det va?, som kom från marocko, brukar du vara där ofta? hmm nu tycker jag att det blir lite för mkt frågor, skrev ju igentligen bara för att tala om att jag beundrar din blogg. förstår inte hur du kan orka lägga in så många innlägg hela tiden, elr läsa alla komentarer.. själv skulle jag aldrig klara det, haha.
har du hållt på med nån aktivetet, tex dans, ridning mm? och när fyller du år, vad fyller du?? nä, vad tjatig jag känner mig nu, jag förstår att du kanske inte vill, elr inte har tid att svara på dessa frågor, behöver du inte heller, men jag vore väldigt tacksam om du gjorde det, skulle vara kul att veta liksom efter som jag läser om dig varje dag ju<3 så vill jag också säga att jag tycker att dina vänner verkar jättesnälla och dem är så söta allihopa.. måste vara kul att ha sånna vänner:) du tycker ju om bandet Tokio Hotel, jag själv brukar också sitta och lyssna på dem, bara älskar deras låtar. mest gillar jag nog moonsoon och don't jump.. vilka låtar tycker du mest om?.. och jag tycker helt klart att tom är snyggast, vem tycker du?
hejdå kenza, många varma kramar till dig sötnos, michelle
och som sagt så, du behöver verkligen inte svara på frågorna, förstår om det känns jobbit, elr tråkit du får ju så många komentarer helatiden.. men vore verkligen väldigt tacksam om du svarade.. oj, ja en sak till bara, tycker ditt namn är jättefint, annorlunda liksom
Skön musik. Hoppas du får en härlig kväll!
PRATAR MIRRE SKÅNSKA? =)
PRATAR MIRRE SKÅNSKA? =)
du har bra musiksmak
PAOW HAR SNOTT VÅRT KOLLAGE!!!
En av bloggsveriges största skandaler har nu slagit till.
PAOW.SE, en av Sveriges största bloggare. Har snott ett inlägg rakt av utav oss APIECEOFSISTERS.BLOGG.SE.
Ett kändis-kollage med kändisar när dom var unga och hur de ser ut idag.
SKANDAL AV PAOW!
http://apieceofsisters.blogg.se
bra låtar!
you are in german tv!!! (Tokio Hotel Concert)
Two times!
http://rtl-now.rtl.de/exclusiv.php?film_id=16069&player=1&na=1
Look at this! You look great Kenza
Ha så kul ute, och det är toppen låtar att peppa till

Avskyr att sprida reklam för min blogg, men jag ska börja jobba som Au Pair i Oktober, och du kan följa mitt liv nere i Luxemburg genom bloggen
krånglar det för er att kolla statestiken på bloggen i windows explorer?
Sätt på TH ffs
Några tips på vad man gör i sthlm som helt nyinflyttad från gbg, om man inte känner en människa? Haha
Trevlig helg
Experience no1 testar cdon.com on demand tjänst.
Läs mer här
http://experienceno1.blogspot.com/2009/08/cdoncom-demandtjanst-25-av-5-i-betyg.html
http://mallanbah.blogg.se
- vardag, musik, foto, tips och mode!
bra låtar!
härligt liv du verkar ha!
http://hannaochjulia.blogg.se
http://hannaochjulia.blogg.se
http://hannaochjulia.blogg.se
http://hannaochjulia.blogg.se
http://hannaochjulia.blogg.se
kenza, snääääälla tala om vad du ska ha för jacka i höst/vinter? jag behöver en ny och funderar på en goose, men den känns lite ute? snälla jag behöver tips , haha!!
ALLA VILL VARA SOM MIG.
JAG ÄR SOM DESSIE FAST 10000 GÅNGER BÄTTRE.
HTTP://WWW.DISSI.BLOGG.SE
Snygga bilder från gårdagen =)
var har du köpt västen o klänningen?
puss love u!
Hej kenza, förlåt för att jag frågar och jag vet att jag varken kommer få svar eller få ut något av detta..
Har du lust att länka till min blogg? Jag skriver av mig om min cancer sjuka mamma, tack i förhand.
när lottas den rosa mini-pc:n ut?? elr har den redan lottats ut? ;o tacksam för svar
hur får man upp videoinlägg numera?
pepp musik
Jga kan inte se bilderna
http://www.karinbergman.blogg.se
sköna låtar… ggud vad festsugen jag eeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Lyssna på mina musiktips. Listade top 10 igår
nice musik:)