Kenza jag har nu läst din blogg ett tag och märkte nu nyligen att du verkar vara väldigt utseende fixerad inte bara själv utan inom allt killar osv. tycker du inte att insidan räknas ?
2009-11-27 @ 23:34:40
Postat av: Anonym
har du navelpiercing? eller har du haft?
2009-11-27 @ 23:34:46
Postat av: Anonym
hur kan du älska folk du inte känner? xd
2009-11-27 @ 23:35:57
Postat av: Karoliin
Ha en fin kväll! Älskar bild nummer 3. Du har verkligen ett gott hjärta, älskar din blogg och du är helgrymm!
Snälla: När ska vi få veta vem BABY är!?? ;D
2009-11-27 @ 23:36:56
Postat av: Alena
Aw, du er så utrolig søt, fin kjole var det også ^^
Kos deg på festen da.
Jag kommenterar så sällan på bloggar jag läser, men du är så jäkla härlig! Du bjuder så mycket på dig själv och skiter i alla andra. Helt klart en stor förebild inom bloggvärlden )
Tja, Tänkte bara hoppa in och säga "Fan va du är söt!" Men även att jag är så glad över att kan läsa en bloggerskas blogg som din, som kan skriva normala saker och inte bara hur avundsjuka alla andra är för att ni är kända.. och blablabla.. Kissie är ett väldigt bra exempel på en sån! Kram
HAHAHAHAHAHAH FYFAN VA SKÖN DU ÄR! Kollade på dom 2 första och jagba shit va fin hon är.. sen kom jag till dom tredje och då hade jag vatten i munnen, tror du inte jag spruta det över hela min skärm? HAHAHA JAG DÖÖÖR
2009-11-28 @ 01:36:49
Postat av: Kim
Skitsnyggt!
Hoppas du får en bra kväll!!
Här kommer en smått "oförskämd" fråga;
Har du fixat dina bröst (plastikkirurgi) eller vad använder du för bh? För din urringning vart ju helt fantastisk!! avis
Najs bilder:)
Hur som helst, måste verkligen säga att jag beundrar din blogg. Visar att vissa modeller är precis som vem som helst till sättet:) Keep it up!
det skulle vara hur kul som helst om du länkade en blogg som du tyckte om eller bara välja en bloggerska som kommenterade en av dina inläggar.you can make someones day by doin so and even get more views (even though i dont think that u need more) .. i hopr u get what iam trayin to say. I hope you and your friends have fun!
Du har valdigt vackra ogonfransar. Undrar hurdan ogonfransbojare du anvander eftersom du far dem sa fint bojda? Kunde inte sjalv leva utan en bojare, men har inte annu hittat nagon namnvart bra.
Hur får du till ditt hår sådär?
Det är så himla snyggt!
Du kanske kan visa här i bloggen?
Är nog fler än bara jag som är nyfikna på det!
Ha en bra dag,kram
hej!! ja läser din blogg varje dag (kul nog e jag från finland ,finlandssvensk).. de e jätte kulatt hänga me hela tiden!! läste att du designar kläder!?? hur började du med det? ja studerar till kläddesigner å det är en stor dröm!! btw väldit snygga jackor!! / kram
2009-11-28 @ 10:08:20
Postat av: Josefin
Härligt att se lite färg på dig Du kanske inte har tänkt på det men du har ofta svart
Besök gärna min blogg det är min första blogg så skulle vilja ha besökare.Min blogg är helt ny så har inte hunnit att lägga ut jätte mycket med den ska handla om mode min vardag shopping och liknande
Snygg klänning Kenza!
Min bligg:AnelaK.blogg.se
kram
Du har verkligen utseendet man vill ha! skulle göra allt för att se ut som dig!=) Men jag har en fråga till dig=) Förut var du ju typ "emo" och jag undrar vad som fick dig att ändra dig och din stil?=)
Hej Kenza, utalas ditt namn Kenza eller hur säger namn=)
2009-11-28 @ 12:11:54
Postat av: lenny
missa inte denna blogg med massa lättklädda bilder och massa skvaller om bloggarna ;D;D;D
missa inte denna blogg med massa lättklädda bilder och massa skvaller om bloggarna ;D;D;D
haha jag tycker att det är sjukt kul när du försöker puffa upp brösten, peta dej i näsan(?) och bara se allmänt konstig ut :/ kenza… du har inte ens några bröst, så varför försöka få oss att tro det?:S
två frågor till dagens fråga.. :p för det första hur träffades du och din pojkvän? för första gången och så, what happened?
och sen varför är du aldrig på hemmafester? har kommit på att du aldrig brukar skriva att du är det
2009-11-28 @ 14:48:11
Postat av: Fridis
Du har ju sagt att du har tunt hår, men hur fan lyckas du få det att se så tjockt ut då :O
2009-11-28 @ 14:49:48
Postat av: Fridis
Du säger att du har tunt hår, men hur fan lyckas du få det att se så fint och tjockt ut då? :O
Å en fråga till. Har du såna där naturligt fina lockar?
2009-11-28 @ 14:51:25
Postat av: Anonym
hej jag är lite nyfiken över hur det går för dig och din underbara blogg. Statestik?:)
2009-11-28 @ 14:53:18
Postat av: C
Jag läser i massa skvaller bloggar att du inte är den söta flicka du låtsas du är…stämmer det att du är så där bitchig i verkligeheten? För då blir jag besviken.
samsung reklamen du har på sidan är riktigt irriterande.. den täcker ibland över din text som du skrivit. den är ju alldeles för stor för att vara där!
Vet du har glad jag blev när jag såg dina kläder i en affär här i götet? jag typ tjöt av glädje. Funny michell heter den, och jag antar att det är många andra görgoagöteborgare som frågat om dina kläder säljs här också:) ha en bra ceep up the good work!
ps: han från idol, de med guitarhero gittarerna , han den långa går på polhem ha D!
2009-11-28 @ 16:07:43
Postat av: andrea
hahaha, först 2 seriösa bilder sen den 3dje petar du dig i näsan haha.
Du är för skön Kenza
(Din IP-adress sparas. Kommentarer som anses vara stötande mot mig eller mina nära raderas. Även spamkommentarer & kommentarer fulla med länkar raderas.)
Kenza Zouiten heter jag & jag är en 20-årig halvmarockansk tjej. Jag är egen företagare, hade en rolig webshow Kenza & Tyra show som blev Sveriges största webbtv-program, men går nu vidare som programledare för Kanal 5 & Modelljakten!
Jag har även mina egna sko- & klädkollektioner (Wildflower by Kenza samt Jofama by Kenza som säljs i hundratals butiker runt om i Norden) och jag har även en smyckeskollektion som heter Guldfynd by Kenza som säljs hos Guldfynd.
Här i Sveriges största blogg med ca 160 000 unika besökare varje dag skriver jag om min vardag, plåtningar, mode, tvinspelningar, resor, shopping & en massa annat skoj.
Ni hittar mig hos agenturen Elite Model Management
(Om ni kikar långt bak i arkivet är det inte så konstigt om ni blir lite förvirrade. Många inlägg har hamnat på fel datum osv när bloggen bytte bloggplattform)
Den klänningen är ju riktigt söt!
Fin som alltid
läcker outfit!
kan du inte lägga upp mer bilder på dina smycken? blev mycket nöjd över inlägget om thomas sabo, är galen i hans smycken!
Följ gärna min blogg, 17år127kg, som handlar just om vägen från 127kg och att leva som överviktig tonåring.
Så jäkla härlig som verkligen vågar bjuda på sig själv! ;D
hahahaha jag dör!
blev typ skräckslagen när jag såg den tredje bilden hahaha .. så jävla grymt att du bjuder på dig själv !
var med i min veckans-blogg tävling
!
http://ssarav.blogg.se/2009/november/anmal-dig.html#comment
Haha
du är jättefin!
Den är skitsnygg =)
Hej!
Frågestund på min blogg.
Kolla gärna in det och fråga om du vill.
Kram <3
Sjukt fin klänning !
kram mimmi.
kolla gärna in på min blogg=) ;
http://mimmiluuup.blogg.se/
Snyggt!!:D
http://emeliemartinsson.blogg.se
http://emeliemartinsson.blogg.se
Du är så galet fin!
ljuger du nu igen ?:S KOLLA I FINEST.SE/FALSKSANNING du ljuger ju fan
såg fan upp till dig men du ÄR SOM ALLA ANDRA :'(
snygg tröja ;o
sött
den där klänningen e verkligen hemsk.. men men =)
ser braaaaa ut !!!!!!!!!!!!!!!!!!! /norrland
Snygg klänning! Har liknande upplagd på TRADERA: idavid
Fiint Kenza som vanligt!=)
Snyggt som bara den!
Supersnyggt!
Vad fin du e Kenza! Hoppas du får en jätte rolig kväll
haha sööta/roliga bilder skiit fin klänning!!<3
love it!!
hahahaha, kenza du ska alltid handikappa dig på bilder
jättesnyggt =)
titta på bave amin blogg
han är så glad för du har skrivit att du tycker om hans klädstil ahahha titta
Jag gillar också Tokio Hotel.
Fin tröja föresten!
tänkte bara säga så att du vet gör samsung-annonsen din blogg grymt seg… den laddar hela tiden.
Lite 80-tal
puuss
I Like It! Kenza du är gryyym
fint!
ha så rolit :_)
ha så kul
klänningen är kanonsnygg!
Kenza jag har nu läst din blogg ett tag och märkte nu nyligen att du verkar vara väldigt utseende fixerad inte bara själv utan inom allt killar osv. tycker du inte att insidan räknas ?
har du navelpiercing? eller har du haft?
hur kan du älska folk du inte känner? xd
Ha en fin kväll! Älskar bild nummer 3. Du har verkligen ett gott hjärta, älskar din blogg och du är helgrymm!
Snälla: När ska vi få veta vem BABY är!?? ;D
Aw, du er så utrolig søt, fin kjole var det også ^^
Kos deg på festen da.
Jag kommenterar så sällan på bloggar jag läser, men du är så jäkla härlig! Du bjuder så mycket på dig själv och skiter i alla andra. Helt klart en stor förebild inom bloggvärlden
)
snyggt! du passar i rött!
haha älskar bil nr3! hare så kul ikväll!
fina kort
den där klänningen är så sjukt fin
Den klär dig!
Fett fin bild du har nu nedanför till vänster om din header !
Du passar bra i rött
Tja, Tänkte bara hoppa in och säga "Fan va du är söt!"
Men även att jag är så glad över att kan läsa en bloggerskas blogg som din, som kan skriva normala saker och inte bara hur avundsjuka alla andra är för att ni är kända.. och blablabla.. Kissie är ett väldigt bra exempel på en sån! Kram 
tok fin!:) hoppas ni har en super kul kväll!!:):))
//FRida ( http://www.shooooo.blogg.se )
blir det inte svettfläckar/ringar? :$
Fin klänning. Älskar när dom puffar till vid axlarna!
Seriöst Kenza, du är så jävla vacker!! Hade du vart med i nån storslagen hollywood film hade du garanterat hamnat i top 3 vackraste kvinnor i världen!
Kössar! ♥
Du är sjuuuuuuukt fin :O
haha , fan va skön!
du är sjuuuuuuuukt fin, förstår inte hur du kan va så fin som du är, helt… sjukt :O
Ha en trevlig kväll! Fin klänning. : )
åh vad snygg du är !
Se Kenza i underkläder
http://www.finest.se/falsksanning
Hoppas du får lökringar.
Gillar du tokio hotel?
otroligt fina ärmar på den! och den passar dig jättebra!
ha så kul
Den kjolen der er så fiin
rött är verkligen din färg
tummen upp*
sött! (:
I loove you Kenza.
Your soo cute. :*
Kisses from germany.
jag tycker att du e så fin
sexig !!!!
Ha så kul! Grymt snygg klänning
Kan inte du köra med spikrakt hår någon gång, tror det skulle vart sketsnyggt till denna klänning nämligen!
Riktigt snyggt med rött
ha en superkväll kenza!
<3
GGGGÖÖÖÖÖÖÖTTTTTTTTT!
jävla vad snygg du är kvinna!
helt galet
Det finns samma klänning hos Bik Bok i blå färg tror jag..
Du ser mycket vackert ut!! Trevlig helg!
Bra klädval! Man får ju inte ha svart på sig för ofta, då tråkar man ju ut det lite
jättesöt klänning..
ALLTSÅ HAHAHAHAHAHAHHAHA. Jag dog för en stund när jag såg den oseriösa bilden. Haha! Jag gillar klänningen!
HAHAHAHAHAHAH FYFAN VA SKÖN DU ÄR! Kollade på dom 2 första och jagba shit va fin hon är.. sen kom jag till dom tredje och då hade jag vatten i munnen, tror du inte jag spruta det över hela min skärm? HAHAHA JAG DÖÖÖR
Skitsnyggt!
Hoppas du får en bra kväll!!
Här kommer en smått "oförskämd" fråga;
Har du fixat dina bröst (plastikkirurgi) eller vad använder du för bh? För din urringning vart ju helt fantastisk!! avis
SNYGGT!
småa lökar:P
Kolla gärna in min blogg där du hittar den grymmaste musiken. Alltid färskt och alltid före radio och TV. Adressen finns här ovanför.
jätte fin klännins
HAHA! Den tredje bilden kom helt oväntat. Fyfan vad den gjorde inlägget. hahaha, bara skön.
Najs bilder:)
Hur som helst, måste verkligen säga att jag beundrar din blogg. Visar att vissa modeller är precis som vem som helst till sättet:) Keep it up!
ååh fy fan vad snyggt kommer att köpa en liknande
riktigt vacker!!
det skulle vara hur kul som helst om du länkade en blogg som du tyckte om eller bara välja en bloggerska som kommenterade en av dina inläggar.you can make someones day by doin so and even get more views (even though i dont think that u need more) .. i hopr u get what iam trayin to say. I hope you and your friends have fun!

p.s Your dress is pretty
haha det är så kul när du tror att du är någon och int ekan hälsa för att du inte känner igen en.. SNälla bli ingen diva!
kul!
Kenza, you look hot in red! Love the dress and hope you had lots of fun =)
AMERICAN girl working out in her Giuseppe Zanotti heels on the treadmill at http://www.fashionsnag.com
du er så søt
elsker kjolen din <3
Snygg klänning
Gud vad fin klänning:)
hej
jag undrar när går du ut med din pojkvän?
för du är bara ute och festar med kompisar , hahaha
Läckert! Älskar rött!
Kolla in Odd molly linne på Tradera sista dagen!!!
Hej Kenza!
Du har valdigt vackra ogonfransar. Undrar hurdan ogonfransbojare du anvander eftersom du far dem sa fint bojda? Kunde inte sjalv leva utan en bojare, men har inte annu hittat nagon namnvart bra.
Keep up the amazing work!
Kram fran Helsingfors
Ha det trevligt!
Hur får du till ditt hår sådär?
Det är så himla snyggt!
Du kanske kan visa här i bloggen?
Är nog fler än bara jag som är nyfikna på det!
Ha en bra dag,kram
nice klänning ! besök gärna min mode och sakblogg med massor av bilder
dendär klänningen är så snygg , har velat ha samma sedan du först lade upp bild här i bloggen! passar dig jättebra
Heeelt uunderbar klänning Kenza! Du är så fin! Kram<3
Va söt du är tjejen =)
puss!
Är så glad att du inte beteer dig som kissie eller vad hon heter, du är så äkta man kan bli
Hejsan
Jag antar att du säkert redan vet men jag satt och kollade på Forums Kalender och hittade att dina pojkar kommer till KBH,
Tokio Hotel
01-03-2010
Tänkte bara dela med mig utav infon så att du inte missar den.. Ha en bra helg /Magda
haha vacker !(:
Undebar klänning! <3
Hoppas du haft en helt underbar kväll!
Kolla in min blogg vettja! Ni kommer inte ångra er
hej!! ja läser din blogg varje dag (kul nog e jag från finland ,finlandssvensk).. de e jätte kulatt hänga me hela tiden!! läste att du designar kläder!?? hur började du med det? ja studerar till kläddesigner å det är en stor dröm!! btw väldit snygga jackor!! / kram
Härligt att se lite färg på dig
Du kanske inte har tänkt på det men du har ofta svart 
så fruktansvärt underbart stilig klänning!
Har ni aldrig förfester hemma hos någon?
Snyggt med rött!
Snyggt!
Vill du och kan du göra en enkel header, kontakta mig. Kram!
Besök gärna min blogg det är min första blogg så skulle vilja ha besökare.Min blogg är helt ny så har inte hunnit att lägga ut jätte mycket med den ska handla om mode min vardag shopping och liknande
Snygg klänning Kenza!
Min bligg:AnelaK.blogg.se
kram
Jag gillar den röda klänningen =)
jätte fint! assöt klänning!
haha
Ha en bra kväll:)
hot! du är alltid så snygg ju, oförskämt!! =(
Nu har det kommit ännu fler bilder på dig inne på http://www.guessherbeaver.com
Vilka svin!!!
Nu har det kommit ännu fler bilder på dig inne på http://www.guessherbeaver.com
Vilka svin!!!
Älskar klänningen!
Inge fel med det, rött är sött har jag hört!

Ha en fortsatt bra kväll!
Ha det bäst. Kram. Båtpastorn Ruth
Hur gör du för att ha så fin kropp? Tränar nått spec?
Mvh/karin
DEN klänningen har jag med:) skitfin, fast har inte använt den ännu bara trots att jag haft den länge. Den får allt åka på snart. Fin va du iaf
Du har verkligen utseendet man vill ha! skulle göra allt för att se ut som dig!=) Men jag har en fråga till dig=) Förut var du ju typ "emo" och jag undrar vad som fick dig att ändra dig och din stil?=)
Den röda klänningen är ursnygg!!
va fin
du passar i rött.!
du borde ha mer färg.! 
Wow, stunning!
den röda e verkligen över snygg! (:
Fin
den e bara för fin 
hej jag undrar bara hur LÅNG du ÄR?? PlUZZ Hur mycket väger du ??????
snällt om du svara
söt klänning ;D
Snyggt!!
Du är så fin Kenza!! Hoppas du hade roligt ute igår!! Kramelikram
Wooohoo, rött = sexy! haha
HAHA! Skön du är asså!
Älskar den klänningen!! kanske måsta inhandla den!^^
puss
Du passar verkligen inte i rött!!
åh vilken fin klänning!
Vilken underbart härlig färg. Den passade du verkligen i . Snisigt
Superfint Kenza!
Skitsnygg klänning verkligen, älskar ärmarna!
Helt underbar klänning! Jag brukar inte gilla rött, men du passar verkligen i det
gleeshow.blogg.se
Hahah du e så jävla skön xD <3
Fin =)
super snyggt med rött!
Och det klär dig riktigt bra
http://jonnakinnunen.blogg.se
http://jonnakinnunen.blogg.se
Gillar verkligen den där klänningen
Kram
Hej Kenza, utalas ditt namn Kenza eller hur säger namn=)
missa inte denna blogg med massa lättklädda bilder och massa skvaller om bloggarna ;D;D;D
missa inte denna blogg med massa lättklädda bilder och massa skvaller om bloggarna ;D;D;D
Riktigt söt är du Kenza <3
Tack för en fin blogg
Kram
HAHA den näst sista bilden, mitt bland alla bilder på hur söt du är och så kommer det xD
Var köper du dina fina ringar?
Kram//lovisa
fin klänning! =)
Grymt snygg klänning!!
Kolla gärna in min blogg!!
kilokriget.wordpress.com
kramar
fin tröja
Så du är redan julklädd, vad fint!
Jag är så himla glad att du skippat mittbenan och har tillbaka din gamla bena! Sååå mycket snyggare!
OMG; vilken fin klänning!
du passar verkligen i allt! xD
Super söt klänning
Den klänningen är supertjusig och du passar väldigt bra i färgen.
Du är verkligen jättevacker
klänningen är jättefin
ååh, vad fin!
älskar sånna tröjor!
du är jätte söt (L)
Den är skitfin och du passar superbra i den
klockren bild, nr 3^^
assnygg klänning! pris?
gu va fint hår!!!
Tycker jag du gör rätt i
Kan inte du visa hur dina bloggdesigner sett ut genom tiderna?
Fin klänning
Hot hot hot!
<3
snygg klänning
nydelig kjole
du har lagt ut bilder på den här röda klännningen flera gnger nu, man börjar tröttna som fan på den!!!!!!!!
vissel snygging kenza!
Gå in på min blogg och rösta för bästa Beat It!
"Du vet att du vill kolla"
tuesbelle.blogg.se
fett fin ! GO KENZA <3
Älskar din blogg! helt galet bra och snygg är du! keep it up girl
jag e den första som komenterar haha jätte fin kläning, passar dig
HAHA gillar tredje bilden!
fin!
asfin klänning (y)
fin klänning ! <3
Snygg klänning, älskar axlarna!
Dagens fråga: Har du funderat på att börja köpa ekologiska kläder?
snyggt snyggt snyggt!
haha jag tycker att det är sjukt kul när du försöker puffa upp brösten, peta dej i näsan(?) och bara se allmänt konstig ut :/ kenza… du har inte ens några bröst, så varför försöka få oss att tro det?:S
Det är en fin klänning i en fin färg.
du är så snygg!! ha en tevlig kväll!!
Oh så nice.. =) Hoppas du hade det treligt då!
Snyyggiis Kenzaa!
Mkt bra val ÄLSKAR KLÄNNINGEN, passar dig utmärkt nu när du är brunett =
snyggt!
Läckert!
Rött är verklien en säker färg också, passar nästan alla !:)
Hej! Du har en bra blogg:) fortsätt så.
haha så jävla skön
Du är fin i rött
riktigt snygg klänning!
Riktigt fin klänning!
uppdatera mera !!
STUNNING!
två frågor till dagens fråga.. :p för det första hur träffades du och din pojkvän? för första gången och så, what happened?
och sen varför är du aldrig på hemmafester? har kommit på att du aldrig brukar skriva att du är det
Du har ju sagt att du har tunt hår, men hur fan lyckas du få det att se så tjockt ut då :O
Du säger att du har tunt hår, men hur fan lyckas du få det att se så fint och tjockt ut då? :O

Å en fråga till. Har du såna där naturligt fina lockar?
hej jag är lite nyfiken över hur det går för dig och din underbara blogg. Statestik?:)
Jag läser i massa skvaller bloggar att du inte är den söta flicka du låtsas du är…stämmer det att du är så där bitchig i verkligeheten? För då blir jag besviken.
Snygg klänning
Den passar verkligen dig 
Sjukt snygg klänning!! Och sjukt snygg på dig=) Vill också vara modell.. varit det lite grann bara, är så himla roligt!! Kram=)
Jag älskar din kläning! sitter skitbra på dig!
Passar ju bra eftersom det är jul snart!
Älskar klänningen!
samsung reklamen du har på sidan är riktigt irriterande.. den täcker ibland över din text som du skrivit. den är ju alldeles för stor för att vara där!
söt
<3
vill ha mer att läsa klockan är redan tre???????
Dagens fråga: Va fick dig o börja lita på nadia ?
Ojdå, får man peta näsan på bloggen?
Du är så ofattbart vacker!
Gillar bloggen
Spana in våran och kolla in vår myspace.
http://www.myspace.com/bohemianlifestyletheband
// BHL
du är så sööt:D
Hejsan skulle du som dagens fråga kunna ha frågan
Hur bloggar man via mobil?
-och svara på den?<3
Tack jennie<3
Var med och tävla om valfritt smycke vettja!
http://mukisannica.blogg.se/2009/november/vinn-ett-valfritt-smycke.html
Kram
Hur uttalas ditt namn?
Fint =D
Din blogg är jättefin! din hund är allt en riktig sötnos.
SJUUUUKT DÅLIG UPPDATERING ! =/
skitsnygg!
Caught up in a red dress!
MISSADE DU ATT KÖPA DEN SUPERSNYGGA DRAGKEDJSKLÄNNINGEN SOM NU ÄR SLUTSÅLD PÅ H&M. KÖP DEN BILLIGT PÅ TRADERA!
http://www.tradera.com/Partyklanning-med-dragkedja-fran-H-M-Slutsald-Stl-36-auktion_103079416
JAG ÄLSKAR DIN KLÄNNIG
Jätte snyggt ju!
Vet du har glad jag blev när jag såg dina kläder i en affär här i götet? jag typ tjöt av glädje. Funny michell heter den, och jag antar att det är många andra görgoagöteborgare som frågat om dina kläder säljs här också:) ha en bra ceep up the good work!
ha D!
ps: han från idol, de med guitarhero gittarerna , han den långa går på polhem
hahaha, först 2 seriösa bilder sen den 3dje petar du dig i näsan haha.
Du är för skön Kenza
åh kenza du är så fin!<3
Snygg klänning! Och fina bilder haha
va fin du är
Snygg klänning!
savetheskarks.se
skriv ned ditt namn och rädda hajarna, för dom håller på att dö ut. de behövs i ekosystemet!
du gör skillnad
Kenza du är så fin!!
Snyggast i sverige 
nice boobies:)
är ju bra att du bjuder på dig själv. Men känns som du gör det bara för att och för att inte verka för prydig. Börjar bli löjligt
Bra att du hade något under den lilla mini klänningen, du ser ofta ut som en slampa när ska du ska ut och dricka dig full. Klä på dig mer!!
Så snyggt och så himla roligt att du bjuder på dig själv .Kram =)
Skiit läcker klänning såg den på Bikbok!
Gillar din stil oxå 
RED POWAAAH!!!
Det är gött med sånna där fulbilder, annars blir man alltid helt förbliiindad av din skönhet.
Mer fulbilder!
fan vad snygg du va i rött var har du köpt den ? ;D
kram snälla besök min blogg <3
va fin du va
du borde ha mer rött och mer färg på kläder!
Riktigt vacker var du här tjejen!
riktigt vacker..
Vacker!!!!!!! =)
Penere enn Jessica Alba!
Snyggt! Är det samma som den svarta?